DMCA

<h2>Prohlášení</h2>
Všechny filmy a videa nejsou na našich serverech. Naše stránky pouze odkazují na stránky a servery 3tích stran. Webové stránky Nejlepsi-Pohadky.cz jsou v souladu se zákony DMCA ale i ČR a EU.

Serialy online zdarma prohlašuje, že se žádné z videí nenachází na našich serverech a nebylo nikým z nás nikam nahráno. Nejlepsi-Pohadky.cz pouze odkazuje na již existující videa napříč internetem, která jsou volně dostupná kdykoliv, kdekoliv a pro kohokoliv. Nemůžeme nést žádnou odpovědnost za obsah celého internetu, stejně jako ji nenese Google.com nebo Seznam.cz. V případě, že chcete některé z videí odstranit, nebo k němu vlastníte autorská práva, obraťte se na správce serveru zdroje videa. V případě, že této informaci nerozumíte, obraťte se se svým dotazem například na Českou pirátskou stranu.
Embedování videí z jiných webů nemůže být, dle rozhodnutí Evropského soudního dvora, případ C-348/13, klasifikováno jako zpřístupňování obsahu veřejnosti, dle článku 3.1 Směrnice 2001/29 / ES Evropského parlamentu a Rady ze dne 22. května 2001 o harmonizaci určitých aspektů autorského práva.